WIRTUALNE BIURO

Tel. kom.: 500 000 205
Email: biuro@wirtualne-biura.pl

Wirtualne biuro Lublin
Narutowicza 69
20-017 Lublin
   
 
www.wirtualne-biura.pl
Pracujesz w domu lub w terenie?
Nie masz wystarczających umiejętności lub środków
do prowadzenia własnego biura?
Potrzebujesz adresu siedziby firmy w atrakcyjnej lokalizacji
lub miejsca gdzie Twój klient zostanie profesjonalnie obsłużony?

Odpowiedzią na te problemy jest Wirtualne Biuro

Wirtualne biuro to kompleksowe rozwiązania dla firm, które dysponując niewielkim budżetem chcą zapewnić swoim klientom profesjonalna i szybką obsługę. Wirtualne biura prowadzone są zazwyczaj przez firmy doradcze, które są w stanie zaoferować dodatkowe usługi z zakresu zarządzania, finansów, prawa, doradztwa personalnego czy spraw organizacyjnych, które w znaczny sposób usprawnią działanie Twojej firmy.

Wirtualne biuro jest rozwiązaniem nowoczesnym, wygodnym i tanim. Za kwotę od 130 złotych netto miesięcznie otrzymać można adres firmy w atrakcyjnej Lubelskiej lokalizacji. Na adres ten dostarczana będzie korespondencja. Pracownicy biura zajmuję się także odbieraniem telefonów, e-maili, obsługą faksu czy przechowywaniem dokumentów. W ramach usług wirtualnego biura możliwe jest wynajęcie sali konferencyjnej.
poznaj ceny naszych usług >

Oferta wirtualnego biura skierowana jest do firm małych, dopiero rozpoczynających działalność jak i do tych, którym zależy na zmniejszeniu kosztów obsługi biurowej

Wirtualne biuro dopełni prestiżu Twojej firmy, zapewni jej profesjonalność i bezpieczeństwo a Tobie pozwoli skupić się wyłącznie na jej efektywnym rozwoju.

   
   

 

 
 
Copyright (C) 2011. Wirtualne Biuro Lublin centrum.
Strona główna | Oferta | Cennik | Promocje | Partnerzy | Kontakt